6-08-2019r.

Wyłączenie „starej” wersji EBO

Szanowni Klienci. Informujemy, że od dnia 6-08-2019r. zostanie wyłączona "stara wersja" bankowości elektronicznej EBO dostępna pod dotychczasowym adresem: https://ebo.bsjasionka.pl
Od tego dnia zostaną Państwo przekierowani do nowej wersji bankowości EBO RWD dostępnej pod adresem: https://eborwd.bsjasionka.pl.

Ważne!!! Wszystkie identyfikatory, hasła i Państwa ustawienia ze "starego" EBO przechodzą do "nowego" EBO RWD

W razie dodatkowych pytań, chętnie służymy pomocą.

Dlaczego nowa wersja?

Bankowość elektroniczna EBO jest produktem stale rozwijającym się, aby spełnić coraz to większe wymagania użytkowników oraz zapewnić im maksymalny poziom bezpieczeństwa, a także dostosować się do zmieniającej się technologii i przepisów prawnych.

Nowe EBO RWD to przede wszystkim:

  • - nowa responsywna szata graficznego interfejsu użytkownika (automatycznie dostosowująca się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest uruchomiona aplikacja)
  • - zdecydowanie podniesiony poziom bezpieczeństwa aplikacji
  • - zgodność z dyrektywą Unii Europejskiej w zakresie PSD2 (payment services directive), która zacznie obowiązywać w Polsce od 14-09-2019 r.
  • - nowoczesna platforma rozwojowa dla przyszłych usług

  • Mamy nadzieję, że najnowsza wersja bankowości EBO RWD spełni Państwa oczekiwania, a praca z aplikacją będzie jeszcze łatwiejsza i efektywniejsza.