Doładuj telefon za pośrednictwem EBO

Masz pilną potrzebę doładowania telefonu na kartę? Nic prostszego. Zaloguj się do bankowości EBO lub EBO Mobile i skorzystaj z oferty doładowań wszystkich działających w Polsce operatorów.

Doładuj telefon przez usługę dostępną w EBO!

Posiadacze EBO oraz EBO Mobile mogą, za pomocą swojego rachunku w Banku Spółdzielczym w Jasionce, doładowywać telefon. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej – wyświetlają się dodatkowe usługi dostępne w koncie internetowym. Wśród nich doładowania. Wystarczy wybrać tę usługę, następnie operatora i wprowadzić numer telefonu, który chcemy doładować oraz wybrać kwotę doładowania. Przejrzysty system EBO poprowadzi użytkownika „krok po kroku” do poprawnego doładowania.

Zlecenia-- > Doładowania GSM -- > Nowe doładowanie --> (Operator -- > Kwota -- > Numer telefonu)

Konto Twojego telefonu lub osoby, której numer wpiszesz zostanie doładowane natychmiast. Doładowania możesz dokonywać o każdej porze, usługa dotyczy operatorów - T-Mobile, Orange, Plus, Heyah, Play.

Jeśli nie posiadasz jeszcze EBO, zapraszamy do najbliższej placówki, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do Twojego konta bankowego