SwatchPay!

Płać zbliżeniowo - wygodnie i bezpiecznie

swatchPay

SwatchPAY! - sprawdź co zyskujesz!

  • Dodatkowy, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności przy użyciu wyłącznie telefonu lub zegarka
  • Bez opłaty miesięcznej za korzystanie z usługi
  • Możliwość udziału w promocjach i konkursach
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji 

Jak to działa - SwatchPAY!

Wybrane modele zegarków Swatch są wyposażone w moduł umożliwiający przechowywanie danych stokenizowanej karty. Istnieją trzy metody, aby powiązać kartę z zegarkiem:

  1. Pierwsza metoda to samodzielna aktywacja płatności. W tym celu należy użyć lub pobrać na swój telefon aplikację SwatchPay! by wearonize, która łączy się z zegarkiem poprzez moduł NFC telefonu i zapisuje odpowiednie informacje o stokenizowanej karcie na zegarku. Aplikacja jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.
  2. Druga metoda to aktywacja płatności w autoryzowanym sklepie Swatch. W tym przypadku musimy udać się do sklepu stacjonarnego Swatch, poprosić o rejestrację karty w usłudze i zapisanie stokenizowanej karty w pamięci zegarka. Pracownik sklepu poprowadzi nas przez cały proces.
  3. Ostatnia metoda to dodanie karty płatniczej do usługi w momencie zakupu zegarka w autoryzowanym sklepie internetowym Swatch. W procesie zakupu zegarka należy wybrać opcję aktywacji płatności zegarkiem i postępować zgodnie z instrukcją. Zegarki Swatch są analogowe, zatem nie wymagają wprowadzana kodu PIN na tarczy, a transakcje są potwierdzane na terminalu płatniczym, podobnie jak w przypadku kart i transakcji zbliżeniowych.

Jak to działa - Amazfit ZEPP

Klienci posiadający karty Mastercard mogą także zarejestrować swoje karty do zegarków Amazfit.

Aby powiązać kartę z zegarkiem, należy zainstalować aplikację Zepp Pay na telefonie z systemem Android lub iOS i postępować zgodnie z instrukcjami aplikacji. Zegarki Amazfit są cyfrowe i w celu zabezpieczenia płatności ustanawia się kod PIN do płatności mobilnych w aplikacji Zepp.