Podnosimy poziom bezpieczeństwa

LOGOWANIE
AUTORYZACJA
KOMUNIKACJA ONLINE

Wszystko czego potrzebujesz

EBO Token bezpieczna i szybka autoryzacja
operacji w bankowości internetowej

EBO Token Pro to aplikacja mobilna, która dzięki wykorzystaniu zaawansowanych mechanizmów w znaczący sposób podnosi poziom bezpieczeństwa korzystania z bankowości internetowej.

Przyjazny interfejs oraz szybkość komunikacji sprawiają, że autoryzacja operacji skraca się do zaledwie jednego kliknięcia.

Już w Banku Spółdzielczym w Jasionce

Od sierpnia 2019 aktualny Token został zastąpiony przez EBO Token Pro. Szybka i bezpieczna autoryzacja transakcji w systemie bankowości internetowej EBO eBank Online .  Zgodnie z nowymi wymogami w prawie bankowym, które będzie obowiązywać od 14 września 2019 r. (dyrektywa PSD2).

 

Pobierz na swoją platformę:

Dlaczego EBO Token Pro?

Nowoczesne, wygodne narzędzie do autoryzacji i komunikacji online.

Bezpieczeństwo komunikacji, logowania
i autoryzacji

Ochrona danych jest naszym najwyższym priorytetem. W celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony prywatności danych stosujemy i udoskonalamy najlepsze praktyki branżowe. Zapewnia pełne bezpieczeństwo na wszystkich poziomach,skutecznie eliminując mniej bezpiecznie metody logowania, z których korzystają obecnie klienci.

Dwuetapowa weryfikacja

Dodatkowa warstwa ochrony Twoich danych. Drugi etap uwierzytelniania jest egzekwowany na podstawie ustalonych zasad polityki i polega na uwierzytelnianiu dwuskładnikowym hasłem jednorazowym zsynchronizowanym czasowo (algorytm TOTP). Po aktywacji hasła, użytkownik musi potwierdzić akcję w obsługiwanej aplikacji. Błędna autoryzacja drugiego etapu skutkuje natychmiastowym przerwaniem procedury logowania do wybranego systemu.

Raporty i audyty bezpieczeństwa

W raportach bezpieczeństwa zapisany jest wynik działania każdej operacji wykonanej przez użytkownika. Raporty mogą być analizowane przez administratorów w oparciu o zadany poziom bezpieczeństwa ustawiony i przypisany na poziomie firmy lub użytkownika.

Szyfrowanie typu end-to-end

Wszystkie hasła i komunikaty są szyfrowane na każdym etapie przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES metodą PBKDF2 SHA256. W praktyce oznacza to, że cała komunikacja z użytkownikiem jest przesyłana w sposób definitywnie bezpieczny i poufny. Korzystając z naszej aplikacji, użytkownik ma absolutną pewność, że nikt oprócz posiadacza konta nie ma dostępu do przesyłanych komunikatów czy generowanych haseł.

Łatwość obsługi

EBO Token Pro gwarantuje nie tylko najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo, ale jednocześnie prostotę na etapie wdrożenia i poznawania jego funkcji. Z kolei Twoi użytkownicy pokochają nasz intuicyjny i przyjazny interfejs.

Produktywność

Groźba nieautoryzowanego logowania czy zapomniane hasło to przeszłość, a dodatkowo możliwość przekazywania poufnych komunikatów klientom zabezpieczonym kanałem sprawiają, iż biznes staje się bardziej bezpieczny i wydajny.

centralny serwer autoryzacji

W dzisiejszym świecie uwierzytelnienie użytkownika w trakcie logowania do dowolnego systemu lub autoryzacji transakcji online wymaga posiadania skutecznej mobilnej aplikacji (mobilny token online). EBO Token Pro stworzony na silniku Authenticator I-BS.pl to najnowocześniejsze narzędzie i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

FunkcjonalnośCi

Logowanie
Dzięki silnym mechanizmom bezpieczeństwa oraz silnej ochronie aplikacji na twoim telefonie. możesz bezpiecznie logować się do systemu bankowości elektronicznej. Dzięki mechanizmowi powiadomień PUSH, zostaniesz zawsze powiadomiony o wszelkich działaniach na twoim koncie, próbach logowania czy zmian salda wynikających z próby dokonania przelewu.
View Details
Autoryzacja transakcji
Podpisanie przelewu czy potwierdzenie szablonu teraz jeszcze szybsza. Wystarczy jedno kliknięcie lub zeskanowanie kodu QR przez Ciebie.
View Details
KODY QR
Nowa usługa dostępna w bankowości elektronicznej Twojego banku i w twoim systemie autoryzacji EBO Token Pro. Wystarczy że zeskanujesz swoim telefonem kod QR z ekranu i możesz potwierdzić przelew czy Twoje logowanie do systemu bankowości lub dowolnego innego systemu, który jest sparowany z EBO Token pro.
View Details
Previous slide
Next slide

Prosty i Intuicyjny

EBO Token Pro to bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs. Konfiguracja i późniejsza obsługa jest prosta, a dodatkowa funkcjonalność taka jak kody QR przyspieszają obsługę bankowości internetowej .

"EBO Token Pro to uniwersalne narzędzie do bezpiecznego logowania, zatwierdzania operacji online oraz do pewnego przesyłania komunikatów w bankowości internetowej EBO eBank Online. Aplikacja oparta o nasz autorski silnik Authenticator, który stworzyliśmy z myślą o integracji z dowolnym zewnętrznym systemem, by każdy podmiot mógł zapewnić swoim użytkownikom bezpieczny dostęp do zasobów informatycznych i fizycznych"
Henryk Mierzwiński
Prezes Zarządu I-BS.pl

Zobacz wszystkie metody logowania do EBO: https://www.youtube.com/watch?v=Nd4OwKv7TPQ dostępne za pomocą EBO Token PRO !!!

Pobierz na swoją platformę:

Android lub Apple