Płać za zakupy z PayByNet

Chcesz zapłacić za zakupy zrobione w Internecie szybko I bez ręcznego wypełniania przelewu? Płać za zakupy z wykorzystaniem modelu płatności PayByLink.

Płać szybkim przelewem internetowym w Banku Spółdzielczym w Jasionce!

„PayByNet” to usługa płatności internetowych stworzona przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A.(KIR S.A.) Jest to elektroniczne polecenie przelewu z przekazywaną przez KIR S.A. W trybie on-line informacją o dokonaniu zapłaty. Oznacza to, iż po wykonaniu płatności za zakupy w Internecie, KIR S.A udziela sklepowi internetowemu gwarancji płatności, środki z przelewu trafiają bezpośrednio na konto sklepu, a zamówienie może zostać zrealizowane natychmiastowo.

Kto może płacić przelewem „PayByNet"?

Usługa „PayByNet” dostępna jest dla wszystkich klientów indywidualnych Banku Spółdzielczego w Jasionce korzystających z systemu bankowości internetowej EBO – eBankOnline.

Krok po kroku, czyli jak korzystać z „PayByNet"?

- Dokonując zakupów w Internecie przy wyborze rodzaju płatności wybierasz – jednego z operatorów PayByNet (np. Przelewy24, DotPay, Transferuj.pl), a po wyświetleniu strony serwisu – wybieramy grupę Bank BPS, do której należy Bank Spółdzielczy w Jasionce następnie wskazujesz województwo podkarpackie i wybierasz z listy Bank Spółdzielczy w Jasionce.

- Następuje automatyczne przekierowanie na stronę logowania do bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Jasionce.

- Po udanym zalogowaniu system poprosi Cię o zaakceptowanie wygenerowanego przelewu.

-Sklep otrzymuje informacje o wykonanej płatności i może przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.