Prace serwisowe w bankowości EBO w dniach 9-11.09.2022 r.

Szanowni Klienci

Informujemy, że w związku z połączeniem Banku Spółdzielczego w Jasionce z Bankiem Spółdzielczym w Kamieniu, w najbliższy weekend tj. 9-11.09.2022 r. od godz. 16:00, mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z Bankowości EBO.
Związane jest to z przeprowadzeniem koniecznych prac łączeniowych w bankowości EBO.
W podanym okresie nie będą działać przelewy ekspresowe oraz przelewy PayByNet. Pozostałe formy płatności w tym BLIK oraz usługi niefinansowe dostępne za pomocą EBO, np. wnioski 300+, 500+, Profil Zaufany itp. powinny działać normalnie, aczkolwiek mogą zdarzyć się chwilowe utrudnienia.
Płatności za pomocą kart płatniczych powinny odbywać się w tym okresie bez zakłóceń.

W niedzielę 11.09.2022 r. od godzin wieczornych wszystkie usługi powinny działać normalnie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Proces łaczenia banków

Bank Spółdzielczy w Jasionce oraz Bank Spółdzielczy w Kamieniu decyzją Zgromadzeń Przedstawicieli obydwu banków, podjęły decyzję o połączeniu w jeden Bank, który odtąd będzie nosił nazwę Bank Spółdzielczy w Jasionce. W skład tego nowego banku będzie wchodził Oddział w Kamieniu wraz z punktem kasowym w Łowisku. Pozostałe Punkty Kasowe Banku Spółdzielczego w Jasionce to PK Łąka, PK Zaczernie oraz PK w Trzebownisku. Klienci połączonych banków zyskają możliwość obsługi swoich rachunków w dowolnej z wymienionych placówek a także, zyskają nowoczesną bankowość EBO za pomocą której będą mieli dostęp do wielu nowoczesnych usług bankowych m.in płatności BLIK PayByNet, przelewy ekspresowe oraz usług pozafinansowych np. Profil Zaufany, Wnioski 300+, 500+.
Nowy, większy bank, to także pewność stabilności finansowej, możliwość zaoferowania większej ilości usług a także zwiększony poziom jakości obsługi, co dla Klienta oznacza same korzyści.
Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług i produktów bankowych.
ZAPRASZAMY do naszych placówek.