Profil Zaufany w EBO!!!

Szanowni Państwo od poniedziałku tj. 27-07-2020 r. będzie możliwe założenie Profilu Zaufanego za pomocą Bankowości EBO. Po założeniu Profilu Zaufanego zyskają Państwo możliwość załatwienia wielu spraw urzędowych z domu, bez konieczności odwiedzenia osobistego danego urzędu. W czasie obecnej pandemii Covid-19 wydaje się to bardzo pomocnym rozwiązaniem, a dodatkowo oprócz zdrowia, oszczędza się czas i pieniądze, które trzeba by było poświęcić na załatwienie danej sprawy.
Lista spraw, które można załatwić " z domu" jest naprawdę długa, a niektóre sprawy nie da się załatwić inaczej niż tylko online. Tak jest na przykład z wchodzącym w życie od 31.07.2020 tzw. "bonem turystycznym", o który można się ubiegać składając wniosek na PUE ZUS logując się m.in. Profilem Zaufanym. Zachęcamy wszystkich Państwa na założenie Profilu Zaufanego, bo bardzo ułatwia załatwianie spraw, a będąc Klientem Banku Spółdzielczego w Jasionce możecie Państwo to zrobić łatwo i wygodnie poprzez Bankowość EBO.

Profil Zaufany to sposób autoryzacji i uwierzytelniania w systemach informatycznych Administracji Publicznej i Samorządowej. Jest to niejako nasze konto w tych systemach, które z uwagi na przepisy prawa musi być właściwie zweryfikowane. Za pomocą Profilu Zaufanego możemy się logować do tych systemów, wydawać dyspozycje załatwiania spraw urzędowych  a także podpisywać elektronicznie dokumenty. Lista spraw Administracji Publicznej, które mogą Państwo załatwić za pomocą Profilu Zaufanego znajduje się na stronie obywatel.gov.pl. Dodatkowo wiele spraw można w ten sposób zrealizować w swoim Urzędzie Gminy. Czy warto zakładać? Tak warto! Zaoszczędzony czas, pieniądze oraz zdrowie, to główne argumenty które za tym przemawiają a wygoda i dostępność z każdego miejsca na świecie i o każdym czasie za pomocą EBO to dodatkowe cechy, które powinny Państwa do tego przekonać. O korzyściach z posiadania Profilu Zaufanego przeczytacie Państwo na stronie https://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-mozna-zalatwic-za-posrednictwem-profilu-zaufanego-ePUAP-7220624.html