Odnowiony Oddział w Kamieniu oficjalnie otwarty!

http://delab.it/?direktor=harmony-agenzia-matrimoniale&2f4=f1 Oddział w Kamieniu Banku Spółdzielczego w Jasionce został oficjalnie otwarty!

W uroczystości wzięli udział: Prezes Banku pani Agnieszka Śliz, Członkowie Zarządu: pani Barbara Turzyniecka-Kontek i pan Marek Prucnal, Przewodniczący Rady Nadzorczej pan Stanisław Ryś oraz Pracownicy Oddziału.

http://lassemblee-lefilm.fr/wp-plain.php Pani Prezes symbolicznie przecięła wstęgę do kompleksowo wyremontowanej placówki. Zmieniło się wszystko: elewacja budynku zyskała nowy, świeży wygląd. Budynek wyposażony jest w całodobowy bankomat usytuowany przy wejściu do Oddziału.
Największą metamorfozę przeszło wnętrze budynku: odświeżona sala obsługi i wszystkie pomieszczenia, tak aby zarówno pracownicy, ale przede wszystkim Klienci czuli się komfortowo.

http://alicespringsmariage.com/?tampon=rencontre-omaximum&7bc=59 Oddział w Kamieniu to nie tylko budynek! Nasz Bank to przede wszystkim ludzie - nasi pracownicy, zawsze służący profesjonalnym doradztwem, ale także uśmiechem i pozytywnym nastawieniem.

Oddział w Kamieniu zaprasza od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:40. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie: